Василий Кисиль

Cтарший партнер юркомпании «Василь Кисиль и Партнеры»

Про групу компаній «ЛІГА», як мені здається, я вперше почув років 15 назад. А от про ЮРЛІГУ я дізнався ще до того, як вона виникла, зі слів головного редактора, Сергія Саченка, який саме брав в мене інтерв’ю востаннє для газети, в якій він тоді працював, оскільки переходить на роботу в онлайн-проект ЮРЛІГА компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Згодом, коли ЮРЛІГА почала працювати, я почав слідкувати за цим порталом. З групою компаній «ЛІГА» я пов’язаний професійно: для мене важливо отримувати інформацію про діяльність колег. Я слідкую за тим, яким чином подається інформація про наше адвокатське об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» і читаю новини юридичного ринку.

На мою думку, із електронних ЗМІ у нас в Україні, які пишуть по юридичний ринок, ЛІГА:ЗАКОН, зокрема ЮРЛІГА, є найбільш об’єктивними. Крім того, на порталі ЛІГА.net є багато інших цікавих напрямків.

Спочатку у нас з групою компаній «ЛІГА» це була одностороння співпраця, коли я лише читав ЛІГА.net. А згодом на ЛІГА:ЗАКОН та ЮРЛІЗІ я дав декілька інтерв’ю, взяв участь у онлайн-конференціях та круглих столах. За час співпраці я пересвідчився у високому професіоналізмі журналістів та редакторів, які готують контент, їх вмінні цікаво подати новини й аналітику — навіть для читачів, скажемо, далеких від юриспруденції.

Разом з цим мені приємно, що всі, з ким я зустрічався в ЛІЗІ, в основному ентузіасти, молоді люди і добре підготовлені журналісти, які вміють так поставити запитання, що отримають ту відповідь, на яку очікували. В цілому група компаній «ЛІГА» йде правильним шляхом, хоча в цій сфері не так просто знайти і зайняти свою нішу. Вам це вдалося. До того ж мене вразило те, що відвідуючи один із заходів, який проходив в ЛІЗІ, побачив як досить широко обговорюється суспільне життя України: і економіка, і культура, і філософія, та й, зрозуміло, юридичні аспекти.

Я хотів би побажати групі компаній «ЛІГА», по-перше, щоб у вас було мінімум різноманітних перевірок. По-друге, щоб ви ніколи не виступали відповідачами в суді. І по-третє, бажаю дотримуватись вашого ключового принципу — мати надійні джерела інформації, перевірені часом.

 

Можливо я консерватор, але мене повністю влаштовує те, як ви сьогодні подаєте інформацію. З точки зору моїх професійних інтересів, те, що робить колектив групи компаній «ЛІГА», а особливо ЛІГА:ЗАКОН, мене абсолютно влаштовує.

Тому я хотів би побажати: так тримати!

 

Back to Top